Treningstider

velkommen til en ny sesong 2020/21

Styret ønsker alle spillere, trenere, foreldre og samarbeidspartnere velkommen til ny sesong.
En spesiell velkommen til alle nye medlemmer.

G09 + G10 Gutter

  • Tirsdag  kl17:00 til kl18:00  Apalløkka 1

G11 Gutter

  • Tirsdag  kl17:00 til kl18:00  Apalløkka 1
  • Fredag  kl16:00 til kl17:00  Ammerud Skole

G12 Gutter

  • Tirsdag  kl17:00 til kl18:00  Apalløkka 1
  • Onsdag  kl16:00 til kl17:00  Ammerud Skole

G13 Gutter

  • Tirsdag  kl16:00 til kl17:00  Apalløkka 1
  • Fredag  kl17:00 til kl18:00  Ammerud Skole

G14 Gutter

  • Tirsdag  kl18:00 til kl19:15  Apalløkka 1
  • Fredag  kl18:00 til kl19:15  Ammerud Skole

G15 Gutter

  • Tirsdag  kl16:00 til kl17:00  Apalløkka 1
  • Onsdag  kl17:00 til kl18:00  Ammerud Skole

G15 Elite Gutter

  • Tirsdag  kl18:00 til kl19:15  Apalløkka 1
  • Torsdag  kl19:30 til kl20:30 Apalløkka 1
  • Fredag  kl19:15 til kl20:30 Ammerud Skole

G16 Gutter

  • Mandag  kl16:00 til kl19:00 Ammerud Skole
  • Tirsdag  kl19:15 til kl20:30 Apalløkka 1
  • Fredag  kl19:00 til kl20:00 Apalløkka 1

G18 Gutter

  • Mandag  kl18:00 til kl19:00 Apalløkka 1
  • Tirsdag  kl19:15 til kl20:30 Apalløkka 1
  • Fredag  kl19:00 til kl20:00 Apalløkka 1

1M Herre

  • Mandag  kl19:00 til kl20:30 Apalløkka 1
  • Fredag  kl21:00 til kl22:00 Apalløkka 1 og 2

2M-A Herre

  • Onsdag  kl20:00 til kl21:30 Ammerud Skole

2M-B Herre

  • Tirsdag  kl21:00 til kl22:30 Apalløkka 2
  • Fredag  kl20:00 til kl21:00 Apalløkka 2

3M Herre

  • Torsdag  kl19:30 til kl20:30 Apalløkka 1
  • Fredag  kl21:00 til kl22:00 Apalløkka 2

Trim Herre

  • Tirsdag  kl21:00 til kl22:30  Apalløkka 2

J09 + J10 + J11 Jenter

  • Mandag  kl17:00 til kl18:00  Apalløkka 1

J12 + J13 Jenter

  • Mandag  kl17:00 til kl18:00  Apalløkka 1
  • Torsdag  kl16:00 til kl17:00  Apalløkka 1

J14 Jenter

  • Mandag  kl16:00 til kl17:00  Apalløkka 1
  • Torsdag  kl16:00 til kl17:00  Apalløkka 1

J15 Jenter

  • Mandag  kl16:00 til kl17:00  Apalløkka 1
  • Torsdag  kl17:00 til kl18:00  Apalløkka 1
  • Fredag  kl20:00 til kl21:00  Apalløkka 2

3K Kvinner

  • Mandag  kl18:00 til kl19:00  Apalløkka 1
  • Torsdag  kl17:00 til kl18:00  Apalløkka 1

TRIM Kvinner

  • Fredag  kl20:00 til kl21:00  Apalløkka 2

Rullestol

  • Mandag  kl19:00 til kl20:30 Apalløkka 1

Star

  • Tirsdag  kl17:00 til kl18:30 Ammerud Skole

© Ammerud Basket 2020
Powered by upneto.com

Protected by reCAPTCHA 
Privacy Policy  and Terms of Service apply.